Wypożyczenie samochodu na Korfu

Przylot na Korfu oraz wynajęcie już na miejscu samochodu to najlepszy i zdecydowanie najwygodniejszy sposób, aby szybko dotrzeć na tę piękną wyspę i mieć jednocześnie możliwość poruszania się po niej. Jak wynająć auto wybierając się na wakacje?

Jak wybrać najlepsze auto?

Wypożyczalnie aut na Korfu cieszą się niemałym zainteresowaniem turystów, ponieważ dzięki własnemu pojazdowi do dyspozycji można zwiedzić całą wyspę, poznać jej najpiękniejsze plaże oraz wszystkie godne uwagi atrakcje. Oczywiście na komfort zwiedzania wpływa wielkość auta i jego wyposażenie. Inny pojazd sprawdzi się więc w przypadku pary, inny wybiorą rodziny z dziećmi, a jeszcze inny grupa przyjaciół. Wypożyczalnie dysponują różnymi modelami aut, które dostępne są w różnych cenach, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba jednak pamiętać, że koszty wynajmu zmieniają się zależnie od sezonu – za mały samochód w kwietniu zapłacimy od ok. 288 zł za tydzień, zaś za model z tego samego segmentu w lipcu przyjdzie zapłacić od ok. 857 zł za tydzień.

Gdzie najtaniej?

Wynajem aut na Korfu oferuje wiele firm, dlatego warto jeszcze przed wyjazdem porównać poszczególne propozycje. Zadanie to wydaje się trudne, ale na szczęście można skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki. My wypożyczaliśmy zawsze przez Rental Cars. Uwzględnia ona oferty zarówno większych firm, jak i tych niewielkich, co pozwala znaleźć auto za najniższą cenę; cieszy się też dobrymi opiniami klientów. Całość jest bardzo wygodna w obsłudze, i co bardzo ważne – zawiera wszystkie informacje o usługach wliczonych w cenę.